light box
امتیاز 5.00 دانلود مجموعه اعلامیه ترحیم اماده لایه باز اگهی فوت گرافیکی کامل با انواع سلیقه">

دانلود مجموعه اعلامیه ترحیم اماده لایه باز اگهی فوت گرافیکی کامل با انواع سلیقه

هدیه این مجموعه = اضافه شدن اعلامیه ترحیم برای سید

در صورت نیاز پسورد فایل ها : af-tarh.ir-60

ما به این مجموعه کامل که انواع طرح در آن می باشد طرحی که قرار نگرفته بود، را نیز به عنوان هدیه قرار دادیم آن هم اعلامیه ترحیم و آگهی مخصوص سید می باشد. و  می توانید برای بانو و سادات استفاده نمایید. پایین صفحه می توانید این طرح را مشاهده نمایید.

 

دانلود مجموعه آگهی ترحیم لایه باز آماده (اعلامیه ترحیم) تخفیف ویژه

 

مجموعه جدید ۱۹۵ عددی اعلامیه ترحیم گرافیکی:

در ادامه با ما همراه باشید با توضیحات مفصل از این بسته آگهی ترحیم لایه باز آماده که برای دانلود گذاشته شده است. چون این مجموعه با سایر مجموعه ها فرق دارد و از تخفیف خوبی هم برخوردار است. محصولی ویژه برای آنان که به دنبال محصول خوب برای راحتی خود هستند. شما با مراجعه به ۱۹۵ طرح آماده این مجموعه اعلامیه ترحیم صد در صد نظر مشتری خود را جلب می کنید. چون حتما یکی از طرح ها را انتخاب می کند.

 

 

توضیح مختصر وکلی بسته آگهی فوت آماده:

این بسته شامل مجموعه ۱۹۵ طرح لایه باز از اعلامیه های ترحیم می باشد. که دانلود مجموعه اعلامیه ترحیم اماده لایه باز اگهی فوت گرافیکی کامل با انواع سلیقه اکثرا عالی طراحی شده اند. دانلود مجموعه آگهی ترحیم لایه باز آماده (اعلامیه ترحیم) تخفیف ویژه است. البته شما با مراجعه به بخش منوی بالای سایت می توانید تک تک طرح ها را مشاهده نمایید.

 

دانلود-مجموعه-آگهی-ترحیم-آماده-(-اعلامیه-ترحیم-)-فایل-خام-psd

 

فرق مجموعه اعلامیه ترحیم ۱۳۰ با مجموعه اعلامیه ترحیم ۱۹۵ :

 

چند ماه قبل یا حدودا یک سال قبل ما به شماره ۱۳۰ اعلامیه ترحیم از مجموعه سابق رسیدیم. و بعد از گذشت این مدت ۶۵ طرح جدید طراحی شد که وقت زیادی برای آن ها گذاشته شده و از طراحی ویژه تری بر خوردار است. دور طرح جدید هم در این بسته قرار دارد و آن هم فایل ورد word اعلامیه ترحیم و پست اینستاگرام آگهی ترحیم می باشد.

 

آموزش ویرایش اعلامیه ترحیم بدون متن:

زمانی که شما اعلامیه ترحیم را دانلود کردید. دو روش برای ویرایش آن دارید یکی نرم افزار محبوب فتوشاپ و دیگری سایت آنلاین فتوشاپ می باشد. در آموزش آنلاین می توانید از بنر کنار سایت استفاده کنید. ما در آنجا به شما توضیح واضح داده ایم که چگونه طرح ها را ویرایش نمایید. حتی بدون نرم افزار و تخصص خاصی این کار را انجام دهید. دانلود مجموعه اعلامیه ترحیم اماده لایه باز اگهی فوت گرافیکی کامل با انواع سلیقه پس هم اینک به دانلود اعلامیه ترحیم بدون نوشته بروید.

 

آگهی ترحیم بدون عکس

 

آگهی ترحیم ۱۹۵ عددی شامل چه مورادی است:

 1. اعلامیه ترحیم برای پدر
 2. آگهی ترحیم برای پدر
 3. اعلامیه ترحیم برای مادر
 4. پوستر ترحیم برای فرزند
 5. آگهی ترحیم برای جوان ناکام
 6. اعلامیه ترحیم لایه باز کربلایی
 7. اعلامیه ترحیم آماده برای حاجی
 8. اعلامیه ترحیم برای بانو
 9. آگهی فوت برای اینستاگرام
 10. آگهی ترحیم برای ورد word
 11. آگهی ترحیم عمودی
 12. اعلامیه ترحیم افقی
 13. طراحی شده با رنگ بندی cmyk
 14. طراحی شده برای تمام سلیقه ها
 15. با قیمت پایین نسبت به فروش تکی
 16. فشرده شده و کم حجم
 17. همراه با عکس پیش نمایش
 18. همراه با فونت های مورد نیاز

 

دلیل خرید این مجموعه اعلامیه ترحیم آماده:

دلایل زیادی قابل ذکر است مثلا اول قیمت پایین این مجموعه لایه باز آگهی ترحیم است. دانلود مجموعه آگهی ترحیم لایه باز آماده (اعلامیه ترحیم) تخفیف ویژه خواهد بود. چون اگر قیمت تکی را محسوب کنیم حدود ۲ میلیون تومان می شود. در صورتی که ما قیمتی که برای خرید مجموعه اعلامیه ترحیم لایه باز  فقط ۷۹/۱۰۰ می باشد. شما با خرید این مجموعه دیگر به هیچ طرحی در رایطه با آگهی فوت برای مرحوم نیاز نخواهید داشت. در مجموعه ۱۳۰ عددی نواقص و بعضی طرح های بروز نبود که ما بر آن شدیم تا حدود ۶۵ طرح ویژه به آن اضافه کنیم.

 

نظر شما دباره اعلامیه های ترحیم گرافیکی چیست؟

ما از ۱۳۰ تا ۱۹۵ اعلامیه ترحیم های کاملا گرافیکی و عالی با کیفیت بالا تر نصب به ۱۳۰ عدد قرار داده ایم. آما این بدان معنا نیست که آن ۱۳۰ عدد با کیفیت یا طرحشان عالی نیست. بلکه آن ها هم عالی هستند منتهی هر کدام با سلیقه های متفاوت طراحی شده اند تا شما در زمان انتخاب مشتری به مشکل نخورید. و برای هر سلیقه طرحی داشته باشید.

 

 

دانلود نمونه آگهی فوت برای حاجی :

ما در این مجموعه انواع مختلف از اعلامیه های ترحیم را گذاشته ایم. حتی برای مرحوم حاجی و کربلایی که از کیفیت و طرح خوبی برخوردار است. چون آمدن انواع سفارشات برای چاپ خانه ها ممکن است بیاید ما نیز قرار دادیم. شما بعد از دانلود می توانید طرح اعلامیه ترحیم حاجی را مشاهده نمایید.

 

چطور عکس همه اعلامیه های ترحیم را قبل خرید ببینم؟

۱۹۵ طرح در این مجموعه می باشد. حتی دیدن تمام طرح ها وقت زیادی می خواد اما برای اطمینان و بازدید طرح ها قبل خرید می توانید، آنها را مشاهده کنید. شما با مراجعه به قسمت منوی بالای سایت عنوان اعلامیه ترحیم را مشاهده می کنید با کلیک بر آن عنوان وارد تمام طرح های آگهی برای فوت می شوید. اما دانلود مجموعه آگهی ترحیم لایه باز آماده (اعلامیه ترحیم) تخفیف ویژه فرصت ویژه ایی است. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید از این راه به کل طرح ها دسترسی دارید. صفحه ها را جلو بروید(دانلود مجموعه اعلامیه ترحیم اماده لایه باز اگهی فوت گرافیکی کامل با انواع سلیقه) تا تمام آنها را مرور کنید طرح های بر اساس تاریخ بارگذاری نمایش داده می شوند.

 

خرید بسته آگهی ترحیم آماده

 

چند نمونه از اعلامیه های ترحیم این مجموعه:

در اینجا دو طرح را برای نمونه می آوریم تا ببینید برای هر سلیقه ایی آگهی ترحیم لایه باز آماده طراحی شده است. بعضی ها دنبال دانلود مجموعه آگهی ترحیم لایه باز آماده (اعلامیه ترحیم) تخفیف ویژه ارزان هستند. و به کیفیت و طراحی آنها دقت نمی کنند ما با توجه به ارزانی بهترین ها را برای دانلود برای شما قرار داده ایم.

 

اعلامیه ترحیم

 

آگهی ترحیم

 

طرح ها را مشاهده نمایید ما در هر طرح این مجموعه خرید اعلامیه ترحیم آماده ویژگی های خاصی گذاشته ایم. تا کسی را ناراضی نگذاریم چون سلیقه ها متفاوت است و مداشتن یک مجموعه کامل دردسر های خود را دارد. حالا که با این مجموعه آشنا شدید اقدام به دانلود نمایید. و صاحب ۱۹۵ طرحی که حدود ۳ سال زحمت و وقت گذاشتن طراحی شده است شوید.

 

اعلامیه ترحیم جدید برای سید آماده:

ما این مجموعه را بروزرسانی کردیم و به رایگان اعلامیه ترحیم سید را قرار دادیم تا عدد این طرح ها به ۱۹۶ برسد. این طرح سبز رنگ و مناسب برای اعلامیه ترحیم سیده و سید و سادات می باشد. همراه با بارگاه منور پیامبر (ص) مدینه می باشد که به مورد نظر جلوه خوبی داده است. دانلود مجموعه اعلامیه ترحیم اماده لایه باز اگهی فوت گرافیکی کامل با انواع سلیقه در پایین تصویر اعلامیه ترحیم سید را مشاهده می کنید:

 

اعلامیه ترحیم برای سید آماده لایه باز

آگهی ترحیم مجموعه دانلود آماده:

در قسمت نظرات ما را از نظرات خوبتان درباره این مجموعه یا سایر بخش ها مطلع سازید. یا اگر مجموعه جدیدی نیاز دارید تا برایتان تهیه نماییم.

هم اینک ما در حال آماده کردن مجموعه بنر تسلیت هستیم. تک تک طرح ها روز به روز در سایت قرار می گیرد. و زمانی که مجموعه بنر تسلیت به حد نصاب رسید آن را برای دانلود قرار خواهیم داد.

دانلود مجموعه کامل برای اعلامیه ترحیم psd با حجم کم

در اینجا مجموعه اگهی ترحیم اماده گرافیکی بدون متن با متن و عکس و برای انواع مختلف ترحیم طراحی شده است. با مخفی کردن لایه ها در این اعلامیه ها و زیپ کردن تک تک آنها و بعد زیپ همه آن ها حجم را تقریبا به نصف رسانده است. تا شاهد پک اعلامیه ترحیم اماده ایی باشیم که با گرافیک خوب در طرح های مختلف با سلیقه های گوناگون قابل دانلود می باشد. دانلود مجموعه اعلامیه ترحیم اماده لایه باز اگهی فوت گرافیکی کامل با انواع سلیقه نیز طرحی زیبا و اماده برای دانلود می باشد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
دانلود نمونه بنر تسلیت آماده با فرمت لایه باز غم انگیز پدر کربلایی
0 فروش

خـریـد محـصـول
دانلود آگهی ترحیم پدر اعلامیه برای سوم پدر آماده چاپ
0 فروش

خـریـد محـصـول
دانلود طرح اعلامیه ترحیم برای سوم گرافیکی با اندوه و غمگین
0 فروش

خـریـد محـصـول
دانلود A4 اعلامیه ترحیم با فرمت psd آماده با کیفیت سوم
1 فروش

خـریـد محـصـول
دانلود طرح نمونه اعلامیه ترحیم برای مرحوم با کیفیت آگهی خام
0 فروش

خـریـد محـصـول
برو بالا
###
بدون نیاز به بلد بودن فتوشاپ