دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word قابل ویرایش

 

اعلامیه ترحیم آماده word

سلام دوستان ضمن عرض تسلیت برای از دست دادن عزیز خود ما در این مطلب برای اولین با توجه به سرچ های گوگل که اعلامیه ترحیم برای ورد را درخواست و سرچ کرده بودند. ما نیز بر آن شدیم تا یک اعلامیه ترحیم به صورت رنگی و یک اعلامیه ترحیم word به صورت سیاه و سفید در پست های بعدی آماده کنیم.

اعلامیه ترحیمی جدید و کاملا گرافیکی برای ورد در ادامه قرار گرفت لینک دانلود پایین صفحه است.

 

آیا دانلود ۱ آگهی ترحیم با فایل ورد امکان دارد؟

بعضی از کابران سوالاتی در ذهن دارند که یکی از آن ها این است که میشه اعلامیه ترحیم گرافیکی word داشت؟ باید گفت بله طراحان یک آگهی ترحیم ورد را اول در فتوشاپ به صورت psd طراحی می کنند. سپس آن را به محیط ورد می آورند و با قرار دادن متن روی آن تصویر که در زمینه قرار گرفته است. ۱ آگهی ترحیم برای ورد را آماده می کنند که می توان آن را ویرایش و چاپ کرد.

 

دانلود-فایل-اعلامیه-ترحیم-ورد-word

دانلود-فایل-اعلامیه-ترحیم-ورد-word

 

کدام رنگ ها در طراحی اعلامیه ترحیم ورد مهم است؟

شما اگر به فکر هزینه چاپ اعلامیه ترحیم ورد word نباشید یا نخواهید زیاد چاپ کنید دیگر رنگ مهم نیست. اما اگر می خواهید یک اعلامیه ترحیم اقتصادی داشته باشید و هزینه کمی بدهید و حتی در خانه چاپ کنید. اینجاست که اعلامیه ترحیم word با زمینه سفید بهترین گزینه است چون خیلی رنگ مصرفی را پایین می آورد.

 

ورد برای اعلامیه مناسب ترحیم گرافیکی با متن و تصویر

قابل توجه بازدیدکنندگانی که واژه های اعلامیه ترحیم ورد را جست و جو کرده اند و به دنبال گزینه مناسب هستند. ما برای شما اعلامیه ترحیم برای ورد زمینه سفید با متن و عکس مرحوم گرافیکی را قرار داده ایم همان طور که در تصویر می بینید. نمونه طرح با کیفیت ورد برای اگهی ترحیم word که در ادامه به دانلود آن می پردازید.

 

چگونه یک اعلامیه ترحیم در نرم افزار ورد بسازم؟

برای ساخت اعلامیه ترحیم ورد در محیط نرم افزار word شما می توانید به در صورت عمل کنید. اول اینکه زمینه مشکی همراه با شمع و گل و عکس مرحوم را در فتوشاپ طراحی کنید. و سپس اعلامیه ترحیم را در ورد به عنوان عکس وارد کنید و روی آن متن های مورد نیاز را تایپ و به چاپ برسانید. یا راه دوم این که شما هاشیه مشکی در ورد ایجاد عکس مرحوم را وارد آن نمایید. و اگهی ترحیمی که در ورد ایجاد کردید متن ها را وراد و به ساده ترین شکل به چاپ برسانید.

 

چرا ساخت اعلامیه ترحیم word و طراحی آن برای ورد اهمیت دارد؟

بعد از آن که دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word فایل قابل ویرایش اماده را از جمله توضیحات را خواندید. در می یابید که به مطلوب خود رسیده اید. که یک پوستر ترحیم برای ورد می باشد که در محیط فتوشاپ طرح گرافیکی شده است. و بعد به محیط ورد آورده کرده ایم. تا با باز کردن آن در word آفیس آگهی ترحیم خوبی در اختیار داشته باشید. طرح اعلامیه ترحیم ورد سیاه سفید و یا رنگ برای این مورد فرقی ندارد چون ما آن را به گونه ایی طراحی کرده ایم. که با هر رنگ و کاغذ و پرینتری چاپ نمایید طرح خوبی برای ترحیم از آب در بیاید.

 

آیا دنبال اعلامیه ترحیم برای ورد هستید؟

خب بهترین سایت برای اعلامیه ترحیم آمده ایم چون ما در ایمجا بالای ۲۰۰ عدد طرح گرافیکی آماده لایه باز برای اعلامیه ترحیم می باشیم. یکی از مواردی که ما به آن توجه کرده ایم دانلود آگهی ترحیم ورد word است. زیرا خیلی از کاربران به فتوشاپ دسترسی ندارند یا بلند نیستند. ولی استفاده از ورد و چاپ اعلامیه ترحیم فایل ورد کار آسانی است. یک فایل ورد اعلامیه ترحیم دانلود می کنید اجرا کرده ویرایش سپس چاپ به همین راحتی است. بدون دغدغه اینکه طرح خراب نشود فتوشاپ بلد نیستم یا کار متن ها یا ویرایش سخت است یا حتی زمانی که وقت کافی ندارید یک اعلامیه یا آگهی فوت ورد طراحی کنید.

 

دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word قابل ویرایش

اعلامیه ترحیم ورد به صورت فایل word

دانلود اعلامیه ترحیم word

ما سعی کردیم یه اگهی ترحیم برای ورد آماده کنیم، دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word قابل ویرایش است. البته با مبلغ ناچیز فقط برای هزینه طراحمون وهزینه نگهداری سایت ای اف طرح مجموعه دانلود اعلامیه ترحیم آماده است. خوبیه اعلامیه ترحیم word ورد قابل ویرایش اینه که فقط یه نرم افزار ورد رو نیاز دارین که معمولا در همه کامپیوتر ها وجود داره و نصب شده که براحتی می تونید اعلامیه ترحیم dec برای ورد لایه باز را ویرایش کنید.

 

پوستر ترحیم ورد با شمع گل و عکس مرحوم با متن و شعر آماده

عکس اعلامیه ترحیم و پوستر ترحیمی که آماده شده در فتوشاپ است را در توصیر بالا نگاه می کیند. هاشیه مشکی و طلایی و گل و شمع غم انگیز اعلامیه ترحیم ورد است. word اگهی ترحیم برای پدر مادر و حتی جوان ناکام قابل دانلود و استفاده می باشد که کاملا در ورد متن ها و عکس قابل تغییرند. پرداخت سریع و دانلود فایل اماده اعلامیه ترحیم ورد غیر رایگان ارزان می باشد.

 

اعلامیه ترحیم برای ورد نسخه جدید word

در ادامه طرح جدید اعلامیه ترحیم ورد گرافیکی که آگهی ترحیم برای کربلایی نیز قابل استفاده است. را برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم. این طرح اعلامیه در فتوشاپ طراحی شده و تصویر آن در ورد قرار داده شده و متن ها با فونت های متفاوت در آن قرار گرفته است. برای دانلود اعلامیه ترحیم برای برنامه ورد word روی تصویر زیر کلیک کنید. این فایل اعلامیه ترحیم یکی از پرفروش ترین های مجموعه آگهی ترحیم برای ورد و فتوشاپ می باشد.

 

چه رنگ بندی در طراحی اعلامیه ترحیم word لازم است؟

در اعلامیه ترحیم و هر نوع طرح گرافیکی بستگی دارد موارد استفاده آن در کجاست؟ اگر فقط بخواهید از یک طرح در ورد استفاده کنید و یا فضای مجازی و جهت نمایش فقط. پس شما به رنگ بندیRGB نیاز دارید ولی اگر طرحی را برای چاپ می خواهید پس باید cmyk باشد. این رنگ بندی باعث می شود که اعلامیه ترحیم word به همان رنگی که می بینید نزدیک تر باشد.

 

دانلود اعلامیه ترحیم برای ورد word

اعلامیه ترحیم بدون نوشته متن و عکس

شما این اعلامیه ترحیم ورد بدون نوشته متن و عکس اصلی می بینید آنها پیش فرض بوده و شما با ورد می توانید آن را ویرایش نمایید. چون ورد کاملا متنی است ما تصویر اعلامیه ترحیم آماده را در آن قرار داده ایم تا شما فقط متن آن را ویرایش نمایید. word اعلامیه ترحیم برای دانلود خدمت شما قرار دارد. منظور از بدون متن بودن یعنی اینکه فقط قابل ویرایش می باشد و شما هر متنی می بینید می توانید آن را حذف نمایید.

 

اگهی فوت ورد با قاب مشکی و شمع برای پدر

طرح ویژه و کاربردی و مناسب از یک اعلامیه ترحیم پدر برای ورد word می باشد که طرح اصلی در فتوشاپ می باشد. بعد از آن در نرم افزار ورد وارد شده است و به صورت یک طرح خوب و با رنگ مصرفی کم می باشد. شما به راحتی می توانید این اگهی فوت را با رنگ سیاه  وسفید یا رنگی به چاپ برسانید. و از آن به عنوان ترحیم پدر استفاده کنید تا نیاز شما برطرف شود.

 

چه کسانی به دنبال آگهی ترحیم و اعلامیه ورد با word می باشند؟

افرادی که در خانه خود دستگاه چاپ خانگی دارند. یا مثلا کسی را دانلود که به کامپیوتر مسلط هستند به دنبال آگهی ترحیم می باشند. وقتی یکی از فامیل و آشنایان از دنیا می رود کسی در خانه می تواند آگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد را دانلود نماید. و آن را در خانه خود با هزینه خیلی پایین چاپ نماید. و حتی نیاز به بیرون رفتن و چانه زدن و گشتن به دنبال یک چاپ خانه هم ندارید. اگه دستگاه رنگی ندارید آگهی ترحیم ورد سیاه سفید چاپ کنید.

 

اعلامیه ترحیم اماده مجموعه و تکی

اعلامیه ترحیم اماده مجموعه و تکی

انواع اعلامیه بنر ترحیم و تسلیت با فرمت های word ورد و psd

در بخش دانلود های و منوی ای اف طرح موارد زیادی از انواع مختلف اعلامیه ترحیم گرافیکی کربلایی مادر پدر و غم انگیز می باشد. طرح های ترحیم در محیط ورد با فرمت wprd است که در اینجاد هم اکنون برای دانلود کردن شما اماده شده است. قیمت ناچیز و جزئی هم برای این طرح اماده ورد ترحیم به صورت پوستر و اعلامیه در نظر گرفته شده است.

 

عکس برای فایل ورد اعلامیه ترحیم آماده

ما در اینجا  عکس مورد نظر اعلامیه ترحیم برای ورد را قرار داده ایم. برای اینکه شما قبل از دانلود آن را مشاهده نمایید که آیا مورد پسند شما می باشد. سعی شده طرحی مناسب باشد تا زیاد شلوغ و گیج کننده نباشد و فضای کافی برای عکس مرحوم و نام و دیگر عنوان ها را در خود جای دهد. اطلاعات مکان و زمان اعلامیه ترحیم برای ورد در آن به خوبی قرار داده شده تا دغدغه کمبود جا را نداشته باشید.

 

فایل word وورد برای آگهی فوت / اعلامیه ترحیم

با اطلاع از این که خیلی از دوستان به دنبال طرح آماده اعلامیه ترحیم یا همان آگهی ترحیم می گردند. و اکثر فایل ها فتوشاپ می باشد و کسی هم این برنامه یا علم کار کردن با آن را ندارد. تصمیم گرفتته شد یک اعلامیه و آگهی ترحیم برای ورد ساخته شود تا مشکل خیلی از دوستان حل شود.

 

اعلامیه ترحیم آماده word

 

 

دانلود رایگان نمونه آگهی ترحیم word

 

طرح نمونه اعلامیه ترحیم متنی برای وورد

( توجه رایگان دائم و استفاده متوالی می باشد ولی برای استفاده اول نیاز به پرداخت مبلغ ناچیز دارد. )

خوب دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word قابل ویرایش یک توضیحی درباره این بدهیم که اگهی ترحیم ورد را چطور دانلود اجرا و چاپ کنیم، اول برید سراغ دانلود بعد دریافت اعلامیه ترحیم word  اونو اجرا کنید فایلش زیپ zip هست. دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word فایل قابل ویرایش اماده شده تا دریافت سریع داشته باشید.

 

ادامه روش استفاده اعلامیه ترحیم در ورد word

داخل فایل اعلامیه ترحیم ورد دو فایل قرار داده شده است. یکی نمونه اگهی ترحیم وردی و دیگری فونت برای اگهی ترحیم جدید و با کیفیت متناسب برای ورد سپس فایل ورد نمونه اعلامیه ترحیم word  را اجرا کنید. متن دلخواه خود را بجای متن پیش فرض اگهی ترحیم برای فایل ورد قرار دهید و عکس اعلامیه ترحیم ورد را تغییر دهید سپس چاپ کنید. دانلود اعلامیه ترحیم آماده با فرمت ورد را از اینجا دانلود کنید.

 

دانلود پوستر ترحیم برای ورد word

یک فایل اماده اعلامیه ترحیم با فرمت word ورد برای دانلود برای شما قرار داده شده. دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word قابل ویرایش که از کیفیت بالایی برخودار است. و شما این اگهی ترحیم را می توانید از ای اف طرح دانلود و استفاده نمایید. ما در این بخش از وبسایت مان طرح نمونه اعلامیه ترحیم جدید با کیفیت ورد با حجم پایین می باشد. نمونه اعلامیه ترحیم word طرح لایه باز نیز محسوب می شود، ولی از نظر حجم خیلی کم می باشد.

 

دانلود رایگان نمونه آگهی ترحیم word

نمونه اگهی ترحیم اماده ورد word

دانلود اعلامیه ترحیم آماده با فرمت ورد :

 

دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word قابل ویرایش

کسانی هستند مه به فتوشاپ و نرم افزار های طراحی برای چاپ اعلامیه ترحیم psd نیاز است، را ندارند یا اینکه با فتوشاپ photoshop بلد نیستند کار کنند چون نرم افزار تخصصی می باشد. اما ما در این طرح سعی کردیم که دانلود نمونه اگهی و اعلامیه ترحیم برای ورد word قابل ویرایش یک طرحی بزنیم که همه بتوانند در خانه اعلامیه مورد نظر خود را به صورت فایل ورد چاپ نمایند. اگهی ترحیم با فرمت ورد اماده شده برای دانلود تا راحتی و زمان کم بتوانید، و با هزینه ناچیز بجای چاپ در چاپ خانه ها با هزینه بالا این کار را انجام بدهید.

 

مزیت آگهی ها و اعلامیه ترحیم word نسبت به psd

از آنجا که آگهی های ترحیم برای دانلود در نوع و فرمت های ورد و لایه باز ارائه می شود برای چاپ شما مختار در انتخاب هستید. مزیت این نمونه ورد اعلامیه ترحیم اینه که نیاز به یاد داشتن فتوشاپ ندارید و به راحتی قابل ویرایش است.

 

اعلامیه ترحیم word ورد

اعلامیه ترحیم word ورد

 

دانلود کردن فایل ورد برای اعلامیه ترحیم word

تلاش خود را برای به دست آوردن یک اعلامیه ترحیم ورد از دست ندهید. چرا که ما این کار را برای شما انجام داده ایم و یک آگهی ترحیم برای ورد word تهیه و طراحی نموده ایم. سپس آن را به محیط آفیس وورد برده ایم و با قرار دادن متن اعلامیه ترحیم روی عکس آگهی ورد آن را قابل ویرایش نموده ایم.

 

مزایای این اعلامیه ورد ترحیم word شده طراحی در فتوشاپ

در طرح نمونه ایی از اعلامیه که برای ورد است و طرح اولیه آن در محیط فتوشاپ طراحی و بعد از آن به ورد word برده شده است. تا این پوستر و اطلاعیه با نوشتن متن ها یی در آن برای چاپ اماده شود تا به ساده ترین شکل ممکن یک اعلامیه ترحیم اماده یا همان اگهی ورد داشته باشید.

 

چرا آگهی ترحیم موجود فقط یک مگابایت حجم دارد در ورد

آگهی ترحیم ورد با حجم یک مگابلیت بخاطر آن تصویر زمینه ایی می باشد که در آن بکار رفته است. وگرنه اعلامیه ترحیم ورد word پدر مادر و جوان شاید به ۱۰۰ کیلوبایت هم نمی رسید زیرا فقط متن است.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
دانلود آگهی ترحیم اعلامیه آماده رنگ عالی با کیفیت سوم
0 فروش

خـریـد محـصـول
دانلود اعلامیه ترحیم آماده جدید سوم با طرح غمناک کیفیت بالا
0 فروش

خـریـد محـصـول
آگهی اماده اعلامیه ترحیم دانلود برای سوم با فایل کم حجم لایه باز
0 فروش

خـریـد محـصـول
دانلود اعلامیه و اگهی ترحیم مادر اماده شده در فتوشاپ
0 فروش

خـریـد محـصـول
دانلود اعلامیه ترحیم سوم روز درگذشت قابل ویرایش برای همه
0 فروش

خـریـد محـصـول
برو بالا
###
بدون نیاز به بلد بودن فتوشاپ